5 ESSENTIAL ELEMENTS FOR FIZIKSEL SUNUCU

5 Essential Elements For Fiziksel Sunucu

5 Essential Elements For Fiziksel Sunucu

Blog Article

Tüm paketlerimiz için Kullanıcı Sözleşmesi ve Genel Kullanım Koşulları'na ek olarak aşağıda yer alan kullanım maddeleri geçerlidir.

korumamızda tarafınıza ulaşan trafik bir süre incelenir ardından saldırı durumunda en düşük gecikme ile

Digital Dedicated Server kelimesinin kısaltılmışı olarak VDS tabiri kullanılmaktadır. VDS sunucunun kullanım tasarrufunun bütünün kullanıcıya ait olmaktadır. Bu bakımdan özel bir sanal sunucu hizmeti olma özelliği barındırmaktadır.

Bu sayede fiziksel açıdan yüksek maliyet veren sunucular yerine, uygun fiyatlı sanal sunucular kullanılabilir. Bu da hem bireysel hem de şirket bazında yapılan işlemlerin çok daha uygun maliyetlerle sağlanmasına imkan tanımaktadır.

Bu sistem altında elde edeceğiniz en önemli kaynaklardan biri, gerçekleştirilecek proje kapsamında elde edilen kaynakların uygun tedarikle sağlanmasıdır. Bu sanal sunucular diğer bir ismi ile VDS olarak da bilinir.

HP, dünyanın en güvenilir ve kaliteli sunucu donanım sağlayıcılarından biridir. İkili anlaşmalarımız sayesinde here en yeni özelliklere sahip HP sunucularına en uygun fiyatlara fiziksel sunuculara sahip olun!

HP, dünyanın en güvenilir ve kaliteli sunucu donanım sağlayıcılarından biridir. İkili anlaşmalarımız sayesinde en yeni özelliklere sahip HP sunucularına en uygun fiyatlara fiziksel sunuculara sahip olun!

Fiziksel sunucularda bu gibi durumların yaşanması mümkün değildir. Saldırılar direkt olarak sitenize geldiği zaman savunmanızı yapmanız gerekir. Bu durum sunucu hizmeti sunan alanında uzman firmamız tarafından yapılır.

İhtiyacınız olan sunucuyu bulamadıysanız bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan sunucuyu paylaşın.

İnternet erişim omurgamızın kapasitesi 4 x 10Gbps. İnternet çıkışımız %100 yedeklidir. Herhangi bir kapasitesi ihtiyacı Türk Telekom tarafından anında karşılanabilmektedir.

Dedicated server, tüm yazılımsal kaynakların ve fiziksel donanımların tek bir müşteriye ait olduğu server çeşitidir. İstediğiniz işletim sistemini kurabileceğiniz gibi yönetim paneli ile hızlı aksiyonlar alabilirsiniz.

Kurumsal firmaların tercih ettiği kurumsal hosting ile şirketinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Sunucularımızda kullandığımız yüksek verimliliğe sahip işlemciler pazardaki alternatiflere göre %200'e kadar daha yüksek performans vaad etmektedir. Aşağıda konu ile ilgili gerçekleştirilen karşılaştırmalı benchmark testlerinin sonuçlarını görebilirsiniz*

Ancak özel web sunucularında sistem düzeyine erişiminiz sınırlıdır, bu nedenle kendi yazılımınızı yükleme ve çalıştırma yetenekleriniz de sınırlıdır.

Report this page